Atrakcje w pobliżu

Na terenie campingu pod Warszawą znajduje się wiele atrakcji, które umilą spędzanie wolnego czasu. Każdy znajdzie coś dla siebie: osoby dorosłe mogą spacerować po pobliskim lesie, odpocząć na ławeczkach przy oczku wodnym z kaskadą oraz stawem. Dzieci zaś mogą skorzystać z placu zabaw, oraz podziwać zwierzęta w mini zoo.

Jeśli Nasi gości zdecydują się na wycieczkę poza teren Naszego obiektu również znajdą coś atrakcyjnego: w pobliskiej miejscowości Młochów znajduje się piękny obiekt pałacowo-parkowy, wpisany do rejestru zabytków.
W odległości 25 km jadąc niespełna 15 minut można wybrać się na wycieczkę do Warszawy, miasta gdzie znajduje się wiele atrakcji, oraz miejsc do zwiedzania m.in. Pałac Kultury i Nauki, Stare Miasto.
W promieniu 19 km usytuowane są - Termy Mszczonów - kompleks profesjonalnie wyposażony w baseny, groty solne, który wykorzystuje źródła termalne, stwarzając doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

uploaded/podwarszawski_camping_008.jpguploaded/podwarszawski_camping_005.jpguploaded/podwarszawski_camping_012.jpguploaded/podwarszawski_camping_010.jpg